O nás

Firmu DM-IZOL byla založena v roce 2006, ovšem osobní zkušenosti našich zaměstnanců s hydroizolacemi a se zpracováním střešních, bazénových i dalších fólií sahají až do roku 1994.
Za dobu svého působení se nám podařilo získat více než 400 spokojených klientů.  Většina z nich se k nám po čase vrací s dalšími zakázkami, protože byli spokojeni s naším přístupem k zakázce.

 

Kvalita práce a zodpovědnost je na prvním místě

Kvalita námi odváděné práce je pro nás důležitá, proto je každý zaměstnanec firmy přímo odpovědný za provedenou práci i za osobní jednání s každým zákazníkem.
Dodržování pracovních postupů i za cenu pomalejší práce. Kontrola všech spojů na hotové zakázce kontrolní jehlou pro 100% jistotu kvalitně odvedené práce. Díky těmto postupům dosahujeme téměř nulové úrovně reklamací.

Kvalitní materiály a zázemí

Při naší práci používáme pouze kvalitní tuzemské i zahraniční materiály (fólie) od stálých a osvědčených dodavatelů, kteří poskytují dlouhodobé záruky na dodávané materiály. Mezi naše stálé a prověřené dodavatelé patří značky Fatrafol, Sikaplan, Protan a Alkorplan.
Od roku 2008 disponujeme i vlastním zázemím. Máme k dispozici svou vlastní klempířskou dílnu a sklad materiálů.

Komplexní služby v oblasti hydroizolací

V oblasti hydroizolací poskytujeme komplexní služby. Od střechy, přes balkón a terasu, základy staveb, až k bazénům a zahradním jezírkám. Tam všude najdou uplatnění naše služby a dlouhodobé zkušenosti s hydroizolacemi. Kompletní výčet služeb s jejich popisem najdete na stránce poskytované služby.

Zaujali jsme vás? Neváhejte se na nás obrátit.  Poradíme, zkonzultujeme, navrhneme řešení. Volejte na 603 213 504 nebo použijte tento kontaktní formulář.

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2013 Martin Dvořák - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO