Poskytované služby

V oblasti hydroizolací poskytujeme komplexní služby. Provádíme hydroizolace střechy, balkónu a terasy, základů staveb, dále hydroizolace bazénů i zahradních jezírek. Tam všude najdou uplatnění naše služby a dlouhodobé zkušenosti s hydroizolacemi.
Naši zákazníci na nás oceňují náš přístupem k zakázce s důrazem na kvalitu provedení. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni.

Hydroizolace střech

Hydroizolace střech

Potřebujete zajistit svoji střechu proti vlhkosti? Děláte novou střechu nebo rekonstruujete střechu starší a chcete, aby odolala vlhku? Řešením je kvalitní a spolehlivá hydroizolace střechy.

Zobrazit více
Hydroizolace základů staveb

Hydroizolace základů staveb

Stavíte? Nezapomínejte na hydroizolaci základů stavby. Nemusíte stavět zrovna palác, hydroizolace základů stavby je nutná i při menších stavbách jako jsou garáže, terasy, pergoly, apod.

Zobrazit více
Hydroizolace balkónů a teras

Hydroizolace teras a balkónů

Stavíte dům s balkónem, pod kterým bude místnost? Nebo takový balkón rekonstruujete? Plánujete terasu, nebo pergolu? U těchto staveb i při jejich rekonstrukcích je důležité myslet na hydroizolaci.

Zobrazit více
Rekonstrukce bazénů

Rekonstrukce bazénů

Máte starší bazén, který už si žádá opravu? Ztrácí se z vašeho bazénu voda, nebo se často zanáší? Pak je čas na rekonstrukci bazénu. Rekonstrukce bazénů provádíme od roku 1994.

Zobrazit více
Hydroizolace zahradních jezírek

Hydroizolace zahradních jezírek

Plánujete zahradní jezírko? Nebo jezírko už máte a začíná se vám zanášet? Ať už chcete stavět nové zahradní jezírko, nebo plánujete rekonstrukci svého současného jezírka, jsme tu pro vás.

Zobrazit více
Zelené vegetační střechy

Zelené střechy

Líbí se vám zelené střechy? Oslovila Vás myšlenka zelených střech spojit estetický význam s jejich funkčností?Přemýšlíte o pořízení zelené střechy i pro váš dům? Zelené střechy jsou moderním a ...

Zobrazit více
Rekonstrukce střechy

Rekonstrukce střechy

Rozbitá střecha? Hrozí vám, nebo už je to aktuální, že střecha neplní zcela svoji funkci? Pak nastal čas na rekonstrukci střechy. Jsme odborníci na rekonstrukce střech od roku 1994.

Zobrazit více

Oslovila vás komplexnost našich služeb? Hledáte specialistu na hydroizolace? S důvěrou se na nás obraťte. Poradíme, zkonzultujeme, navrhneme řešení. Volejte na 603 213 504 nebo použijte tento kontaktní formulář.

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2013 Martin Dvořák - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO