Rekonstrukce bazénů

Rekonstrukce bazénůMáte starší bazén, který už si žádá opravu? Ztrácí se z vašeho bazénu voda? Pak je čas na rekonstrukci bazénu. Rekonstrukce bazénů provádíme od roku 1994 a máme s nimi bohaté zkušenosti. Pokud máte bazén, který jeví známy potřeby opravy či celkové rekonstrukce, s důvěrou se na nás obraťte. Přijedeme, prohlédneme, navrhneme řešení.

Jak rekonstrukce bazénu probíhá

Jsou dvě základní cesty, jak provést rekonstrukci bazénu. Jedna je ve vztahu ke starému bazénu - řekněme - destruktivní a tou je jeho likvidace, vykopání a nahrazení bazénem novým. Ale pokud vám současné rozměry, ať už je to hloubka, tvar či délka, vyhovují, není důvod se ubírat touto cestou.
Druhá metoda je rychlejší, šetrnější k vaší zahradě (není třeba těžké techniky) a samozřejmě také několikanásobně levnější.
Po vypuštění a vysušení bazénu se provede pokládka speciální fólie do současného bazénu, díky které vytvoříme novou bazénovou „vanu“. Nejde o lecjakou folii, to popisujeme v dalším odstavci. Jako separační vrstva mezi starou stěnou bazénu a novou fólií se při rekonstrukci bazénu používá geotextilie.

Které bazény jsou vhodné pro rekonstrukci

Na typu bazénu, který chcete opravit nebo zrekonstruovat, nezáleží. Námi používané materiály umožňují tzv. vyvložkování fólií jakéhokoliv typu bazénu. Proto provádíme běžně následující rekonstrukce bazénů:

  • výměny vyndávacích foliových vložek montovaných bazénů
  • vyvložkování PVC folií do montovaných bazénů
  • vyvložkování PVC folií betonových bazénů nebo jiného materiálu
  • vyvložkování PVC folií do polypropylenových bazénů

Rekonstrukce bazénu – použité materiály

Rekonstrukce bazénů - fólieNámi používané materiály pro rekonstrukci bazénů jsou ověřené a schválené materiály, které vyhovují nejpřísnějším evropským směrnicím na stavební materiály. Jedná se o speciální fólii z vyztuženého PVC, která je silná 1,5 milimetru. Díky své tloušťce a dalším vlastnostem vytvoříme z této fólie novou - měkkou, odolnou, pružnou a neuvěřitelně pevnou - stěnu bazénu. Na výběr nabízíme fólie v několika barevných variantách (jednobarevné, vzorované) i protiskluzovém provedení.
Námi používané bazénové fólie mají vynikající odolnost proti UV záření i proti účinkům chemicky upravené vody a poti kolísání teplot. Tyto bazénové fólie mají také antibakteriální povrch pro zamezení usazování bakterií a plísní.
Na materiál a provedení poskytujem záruku v délce 12 let. Ověřená životnost této bazénové fólie je minimálně 25 let a více!

Rekonstrukce bazénů - fotogalerie

bazén Hostinné 3bazén Hostinné 3
bazén Chomutovbazén Chomutov
bazén Hostinnébazén Hostinné
koupaliště Vtelnokoupaliště Vtelno
koupaliště Vtelno 1koupaliště Vtelno 1
bazén Kostelec nad Ohříbazén Kostelec nad Ohří
bazén Kostelec nad Ohří 1bazén Kostelec nad Ohří 1
bazén Kostelec nad Ohří 2bazén Kostelec nad Ohří 2
bazén Choceradybazén Chocerady
Bazén Svoboda nad ÚpouBazén Svoboda nad Úpou
bazén Svoboda nad Úpou 1bazén Svoboda nad Úpou 1
bazén SVoboda nad Úpou 2bazén SVoboda nad Úpou 2
bazén SVoboda nad Úpou 3bazén SVoboda nad Úpou 3
Bazén JirnyBazén Jirny
bazén Jirny 1bazén Jirny 1
bazén Jirny 2bazén Jirny 2
bazén Jirny 3bazén Jirny 3
bazén Jirny 4bazén Jirny 4

Zaujaly vás možnosti rekonstrukce bazénů prostřednictvím odolných bazénových fólií? Přemýšlíte také o rekonstrukci bazénů? Kontaktujte nás. Volejte 603 213 504. Přijedeme, prohlédneme, navrhneme řešení. Po rekonstrukci budete mít bazén zase jako nový.

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2013 Martin Dvořák - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO