Hydroizolace zahradních jezírek

Hydroizolace zahradních jezírekPlánujete zahradní jezírko? Nebo zahradní jezírko už máte a začíná protékat? Ať už chcete stavět nové zahradní jezírko, nebo plánujete rekonstrukci svého současného zahradního jezírka, jsme tu pro vás. Zahradní jezírka děláme už od roku 1994 a máme s jejich realizací i rekonstrukcemi bohaté zkušenosti. Pro kvalitní a spolehlivou hydroizolace zahradního jezírka volejte 603 213 504.

Hydroizolace zahradního jezírka jakéhokoliv tvaru

Díky skvělým vlastnostem hydroizolačních fólií a technologií používaných pro jejich spojování, není v oblasti hydroizolace žádné omezení, co se týče tvaru, ani hloubky zahradního jezírka.
Čeho je však potřeba se vyvarovat, jsou případné ostré hrany nebo ostré předměty pod hydroizolační fólií, o které by se mohla fólie působením tlaku vody, proříznout, nebo prorazit.
Různé tvary, různé hloubky ani schodovité členění zahradního jezírka se docílí tak, že se fólie nastříhá podle tvarů a hloubek jezírka a následně se provede její spojení svařováním.

Materiály používané pro hydroizolace zahradních jezírek

Abychom mohli naším zákazníkům za svou práci ručit, používáme pro hydroizolace zahradních jezírek pouze osvědčené materiály prvotřídní kvality. Pro tyto hydroizolační materiály je samozřejmostí splnění náročných požadavků platných technických norem na stavební materiály.
Díky těmto materiálům je odolnost zahradních jezírek proti průsaku zajištěna na řadu let. Samotná hydroizolační fólie je chráněna proti UV záření a nehrozí jí tedy žádné poškození. Poskytujeme záruku na materiál a provedení dvanáct let. Živostnost hydroizolace zahradních jezírek, provedená pomocí této fólie, je dvacet pět let a více.

Tyto hydroizolační materiály jsou:

  • odolné proti stárnutí,
  • absolutně vodotěsné,
  • dobře svařitelné,
  • odolné také proti ropným látkám,
  • odolné vůči bitumenům.

Hydroizolace zahradního jezírka a rostliny a ryby

Námi používané hydroizolační folie umožňují běžné osazení zahradního jezírka rostlinami i rybami. Pro chov ryb je možné použít jak zahradní jezírko bez pokrytí hydroizolační fólie vrstvou materiálu (kačírek, hlína), tak i jezírka, kde je hydroizolační fólie pokrytá vrstvou materiálu.
My pro vás realizujeme hydroizolaci zahradního jezírka. Na přání klienta jsme schopni osazení rostlinami a vysazení ryb.

Hydroizolace zahradních jezírek - fotogalerie

DSCN3522DSCN3522
DSCN3547 DSCN3547
DSCN3561DSCN3561
DSCN0763 DSCN0763
DSCN0770 DSCN0770
DSCN0768 DSCN0768
Snímek 430 Snímek 430
DSCN1931DSCN1931
DSCN2902DSCN2902
DSCN1932DSCN1932
jj

Zaujaly vás možnosti hydroizolace zahradních jezírek? Přemýšlíte také o novém zahradním jezírku nebo o rekonstrukci svého současného jezírka? Kontaktujte nás. Volejte 603 213 504. Přijedeme, prohlédneme, navrhneme řešení. Postavíme pro vás nové zahradní jezírko, nebo z vašeho starého uděláme jezírko zase jako nové.

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2013 Martin Dvořák - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO